Centra Ostrów odniosła ważne zwycięstwo w Luboniu

BIN
Centra Ostrów odniosła ważne zwycięstwo w Luboniu: Piłkarze Centry Ostrów pokonali na wyjeździe Fogo Luboń 3:2. Dzięki temu podopieczni Marka Wojtasiaka awansowali na 13 miejsce w tabeli trzeciej ligi.

Do Lubonia ostrowianie nie jechali w roli faworytów. Nie załąmali się także, gdy już w 21 minucie stracili bramkę. Jeszcze w pierwszej części zdołali doprowadzić do remisu. Bramkę zdobył Jakub Michalski. Niestety, przed samym gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gospodarze wyszli na prowadzenie. Golkipera Centry pokonał Patryk Piotrowski. Po zmianie stron piłkarze Centry błyskawicznie doprowadzili do wyrównania. Gola zdobył Jacek Pacyński. Ta sytuacja trochę zaskoczyła graczy z Lubonia. A dobił ich Sebastian Kościuk, który w 62 minucie wyprowadził ostrowką drużynę na prowadzenie i zapewnił jej trzy bardzo ważne punkty.

Wyniki
Fogo Luboń - Centra Ostrów 2:3 (2:1)
1:0 Piotr Sarbinowski (21 min.), 1:1 Jakub Michalski (38 min.), 2:1 Patryk Piotrowski (43 min.), 2:2 Jacek Pacyński (55 min.), 2:3 Sebastian Kościuk (62 min.).