Centra Ostrów ograła Unię Swarzędz

Centra Ostrów ograła Unię Swarzędz: Walczący o trzecioligowy byt piłkarze Centry Ostrów pokonali Unię Swarzędz 2:1. Te punkty podopiecznym Marka Wojtasiaka były bardzo potrzebne.

Mecz od początku nie układał się po myśli ostrowian, którzy już w 21 minucie stracili bramkę. Niestety, piłkarze Centry oddali inicjatywę rywalom. Na szczęście w drugiej połowie ostro zabrali się do odrabiania strat. W 73 minucie w polu karnym sfaulowany został Patryk Sikora i sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Tomasz Adamiak. Chwilę później obrońca Unii zagrał w poku karnym ręką, ale tym razem sędzia nie zdecydował się pokazać ,,na wapno''. Nerwy puściły wówczas Krzysztofowi Matuszakowi, który próbował dyskutować z arbitrem i najpierw otrzymał żółtą kartkę, a po chwili czerwoną i musiał opuścić boisko. Grająca w osłabieniu Centra cały czas atakowała i końcu ich ambicja została nagrodzona. W 89 minucie bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Tomasz Adamczyk.

Wynik
Centra Ostrów - Unia Swarzędz 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Krystian Antczak (21 min.), 1:1 Tomasz Adamiak (73 min. rzut karny), 2:1 Tomasz Adamczyk (89 min.)