Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kolejne zwycięstwo ostrowian. Nafta Piła - Salos Ostrów 2:3

BIN
Rewelacyjnie spisują się w tegorocznym sezonie siatkarze Salosu Ostrów. Po zwycięstwie na inaugurację rozgrywek z MKS Trzcianka 3:0 w drugim meczu podopieczni Jana Kamińskiego ograli na wyjeździe SMS Naftę Piła 3:2. Ostrowianie zajmują drugie miejsce w tabeli trzeciej ligi grupy A

Do Piły nie pojechali dwaj bardzo ważni dla ostrowskiego zespołu zawodnicy: rozgrywający Marcin Bałwas oraz przyjmujący Daniel Telega. Ale ich brak nie był widoczny, szczególnie w początkowej fazie spotkania. Ostrowianie grali bezbłędnie. Rywale nie potrafili zatrzymać świetnie zagrywających i mocno atakujących graczy Salosu, którzy prowadzili 6:2, a na drugiej przerwie 16:9. Pierwszą partię wygrali pewnie do 15. W drugim secie gra się odmieniła. Gospodarze złapali właściwy rytm, odrzucili od

siatki ostrowian i zaczęli punktować. Wygrali 25:18, w trzecim secie okazali się lepsi 25:21 i w całym meczu Nafta prowadziła już 2:1. W czwartej odsłonie siatkarze z Ostrowa złamali rywali i zwyciężyli 25:19. Przed rozpoczęciem tie-breaka w obu ekipach panowała spora nerwowość. Ostatecznie to zawodnicy z Ostrowa zachowali więcej zimnej krwi wygrywając piątego seta 15:13 i ostatecznie w całym meczu 3:2.