Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykarki Ostrovii odniosły pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo koszykarek
Koszykarki Ostrovii odniosły pierwsze wyjazdowe zwycięstwo: Koszykarki Ostrovii pokonały Lidera Swarzędz. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo podopiecznym Kaspra Smektały.

Ostrowianki spotkanie z Liderem rozpoczęły rewelacyjnie. Już po trzech minutach gry prowadziły 11:0. Gospodynie jednak się nie załamały takim obrotem sprawy i zdołały odrobić te straty. Po sześciu minutach przegrywały tylko 12:13. Ale końcówka kwarty znów była bardzo dobra w wykonaniu Ostrovii, która po 10 minutach prowadziła 2:14. Od tego momentu ostrowianki kontrolowały przebieg tego meczu. Zdecydowanie wygrały walkę na tablicach zaliczając 39 zbiórek przy 29 zbiórkach rywalek. Miały także 18 przechwytów, ale z drugiej strony aż 21 strat. Na szczęście koszykarki Lidera były gorsze i w tych elementach gry. Zaliczyły 14 przechwytów i 29 strat.

Po tym zwycięstwie koszykarki z Ostrowa umocniły się na trzeciej pozycji w tabeli pierwszej ligi. W niedzielę, 17 listopada, ostrowianki zmierzą się we wlasnej hali z MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Początek meczu o godz. 16.30.

Lider Swarzędz - Ostrovia 61:86 (14:22, 15:24, 18:20, 14:20)
Lider: Szarzyńska 16, Grześczyk 10, Urbaniak 11, Czachor 9, Babij 4, Pietraszek 4, Iwanowicz 2, Pacyńska 2, Lewińska 2, Adamowicz 1, Rutkowska 0, Dedio 0.
Ostrovia: Parysek 17, Trzeciak 13, Mielczarek 13, Kudłak 12, Misiek 12, Krygowska 9, Kaczmarek 5, Żurkowska 3, Nowicka 2, Czaska 0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Koszykarki Ostrovii odniosły pierwsze wyjazdowe zwycięstwo