Koszykarki Ostrovii przegrały w Pabianicach

Koszykarki Ostrovii przegrały w Pabianicach: Ostrowianki do ostatnich minut biły się w Pabianicach o zwycięstwo. W 37 minucie po trafieniu za trzy punkty Karoliny Żurkowskiej prowadziły 61:60. Niestety nie zdołały utrzymać korzystnego wyniku do końca meczu.

Ostrowianki do ostatnich minut biły się w Pabianicach o zwycięstwo. W 37 minucie po trafieniu za trzy punkty Karoliny Żurkowskiej prowadziły 61:60. Niestety nie zdołały utrzymać korzystnego wyniku do końca meczu. Spadkowicz z ekstraklasy okazał się lepszy, ale na to zwycięstwo dziewczyny z Pabianic musiały się bardzo ciężko napracować.

Dekorex Pabianice - Ostrovia 67:63 (19:19, 12:8, 14:14, 22:22)
Dokorex: Jankowska 20, Kowalska 14, Sobczyk 10, Bogacka 8, Szałecka 6, Błaszczyk 5, Piestrzyńska 4, Krajewska 0.
Ostrovia: Żurkowska 14, Krygowska 13, Kaczmarek 12, Parysek 10, Mielczarek 5, Misiek 4, Trzeciak 2, Kudłak 2, Czaska 1, Nowicka 0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Koszykarki Ostrovii przegrały w Pabianicach