Koszykarki Ostrovii przegrały we Wrocławiu

Koszykarki Ostrovii przegrały we Wrocławiu z tamtejszą Ślęzą. Najwięcej punktów dla ostrowskiej drużyny zdobyła Edyta Mielczarek (10 pkt.), ostrowianki wygrały jedynie ostatnią kwartę.

W październiku bardzo miło było nam pisać o wygranej sześcioma punktami ostrowianek z koszykarkami Ślęzy. W sobotę role się odwróciły, a wrocławianki kontrolowały mecz od samego początku oddając jedynie ostatnią kwartę.

Wówczas najlepszą zawodniczką meczu była Katarzyna Trzeciak, która zdobyła 19 punktów, w sobotę rozgrywająca Ostrovii w ciągu 12 minut nie potrafiła rzucić żadnego punktu. Podobną niemocą wykazały się też inne zawodniczki.

Ostrowianki źle rozpoczęły mecz przegrywając w pierwszej kwarcie 12:20, kolejną partię również wygrały gospodynie (21:12), a trzecią podopieczne Kaspra Smektały przegrały 8:15. Jedynie ostatnią część meczu udało im się wygrać. W tym fragmencie gry trafiały Magdalena Parysek (9 punktów w meczu) i Karolina Kaczmarek (9 punktów w meczu).

W całym meczu ostrowianki wykazały się jednak nieskutecznością.

W najbliższą sobotę Ostrovię czeka mecz u siebie z JAS-FBG Sosnowiec. Ekipa ze Śląska zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69:50 (20:12, 21:12, 15:8, 13:18)

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!Koszykarki Ostrovii przegrały we Wrocławiu