Koszykarki Ostrovii walczą we Wrocławiu. Na początek zwycięstwo z Basketem Konin!

Koszykarki Ostrovii walczą we Wrocławiu w memoriale Teresy Kępki-Swędrowskiej. Na początek podopieczne Andrzeja Kowalczyka pokonały zawodniczki Basketu Konin

Koszykarki Ostrovii od zwycięstwa rozpoczęły swój udział w turnieju Wrocławska Iglica 2014 będącego memoriałem Teresy Kępki-Swędrowskiej.

W pierwszym meczu podopieczne Andrzeja Kowalczyka zmierzyły się z Basketem Konin. Było to spotkanie inaugurujące wrocławską imprezę.

Pierwsza kwarta toczyła się pod dyktando ekstraklasowego Basketu, który prowadził już nawet różnicą 10 punktów. Zryw naszych dziewcząt sprawił jednak, że różnica na koniec kwarty zmalała do zaledwie 3 punktów.

Druga kwarta była popisem biało-czerwonych, które wręcz zdeklasowały w niej swoje rywalki. Ostrowianki wygrały ją 20:4!

Po przerwie gra się wyrównała, a w ostatniej części Basket odrobił nieco strat, nie wystarczyło to jednak koniniankom do zwycięstwa.