18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykarki Ostrovii wygrały w Jeleniej Górze i wywalczyły miejsce w czołowej czwórce

Koszykarki Ostrovii wygrały w Jeleniej Górze
Koszykarki Ostrovii wygrały w Jeleniej Górze i wywalczyły miejsce w czołowej czwórce. Ostrowianki pokonały MKS MOS Karkonosze 74:62. Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobyła Magdalena Parysek

Ostrowianki dzięki wygranej w Jeleniej Górze w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego zapewniły sobie miejsce w czołowej czwórce grupy B i tym samym grę w dalszej fazie rozgrywek o awans do ekstraklasy.

Podopieczne Kaspra Smektały były faworytkami niedzielnego meczu, bowiem Karkonosze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ale wyjazdowe zwycięstwo nie przyszło łatwo.

Pierwszą kwartę Ostrovia wygrała gładko, ale w drugiej przebudziły się gospodynie i do przerwy przewaga przyjezdnych stopniała do zaledwie trzech punktów. W trzeciej kwarcie miejscowe zawodniczki wyszły nawet dwukrotnie na prowadzenie, ale przy stanie 51:50 dla gospodyń biało-czerwone wzięły się ostro za zdobywanie punktów i na ostatnią kwartę wychodziły z przewagą 54:51.

W ostatniej partii meczu gra była bardzo wyrównana, a na 5 minut przed końcem spotkania Ostrovia prowadziła zaledwie dwoma punktami. Później jednak koszykarki Smektały rzuciły 13 "oczek" tracąc zaledwie 3.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 62:74 (13:22, 20:14, 18:18, 11:20)

Ostrovia: Parysek 18, Misiek 14, Trzeciak 12, Kaczmarek 9, Misiek 7, Mielczarek 4, Nowicka 4, Krygowska 2, Żurkowska 2, Kudłak 3, Czaska 0, Pawlak 0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Koszykarki Ostrovii wygrały w Jeleniej Górze i wywalczyły miejsce w czołowej czwórce