KPR Ostrovia: Sromotna porażka w Legnicy

KPR Ostrovia: Sromotna porażka w Legnicy. Szczypiorniści KPR Ostrovia zostali rozgromieni w sobotnim meczu z Miedzią Legnica 20:37. Ostrowianie w spotkaniu 16. kolejki I ligi mężczyzn gr. B byli zdecydowanie gorsi w rywalizacji z trzecią drużyną ligi.

Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, którą drużyna z grodu nad Ołobokiem przegrali 8:20. Gospodarze od pierwszych minut rządzili na parkiecie i po czterech minutach wygrywali 3:0. Po kwadransie było już 12:5.

Miedź bardzo dobrze grała w obronie, dzięki czemu raz po raz na bramkę Ostrovii szły zabójcze kontry. Gra bywała momentami ostra. Mecz przed czasem otrzymując czerwone kartki zakończyli kołowy Siódemki Adrian Wojkowski oraz obrońca Ostrovii Piotra Bielca, który na zgromadzenie trzech wykluczeń potrzebował zaledwie 21 minut.

Najskuteczniejszym graczem KPR był tradycyjnie Arkadiusz Galewski, który rzucił 9 bramek.

Ostrowska drużyna zajmuje w lidze 9. miejsce, a o kolejne punkty walczyć będzie w najbliższą sobotę, 8 lutego, w hali sportowej przy ul. Krotoszyńskiej. Mecz z KSSPR Końskie rozpocznie się o godz. 17:00.