Lider III ligi rozbity w Pokościu. Notecianka - Ostrovia 5:0

Piłkarze Ostrovii przegrali drugi mecz w tegorocznych rozgrywkach. Tym razem zmuszeni byli uznać wyższość zespołu Notecianki Pakość aż 0:5. Porażka może zdarzyć się najlepszym, ale jej rozmiary muszą budzić niepokój

Takiego obrotu sprawy nikt się chyba nie spodziewał. Już po 22 minutach lider trzeciej ligi przegrywał 0:2 z drużyną pałętającą się w ogonie rozgrywek. Ostrowianie w pierwszej części meczu wypracowali sobie jedną dogodną sytuację do zdobycia bramki. Tomasz Kempiński uderzył piłkę głową, ale ta przeszła tuż obok słupka. Po zmianie stron ostrowianie postawili wszystko na jedną kartę i rzucili się do ataków. Niestety, zamiast odrobić straty stracili jeszcze trzy bramki po szybkich kontrach gospodarzy. Przez 30 minuty ostrowska drużyna grała w osłabieniu. W krótkim odstępie czasu dwie żółte kartki, a w efekcie czerwoną za faule na rywalach ujrzał Jakub Jędrzejak i musiał opuścić boisko. W samej końcówce spotkania najlepsze okazje na honorowe trafienie zmarnował Maciej Stawiński. Raz przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy, a w doliczonym czasie przymierzył obok słupka.

Notecianka Pakość - Ostrovia 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Damian Tofil (7 min.), 2:0 Leszek Polaszewski (23 min.), 3:0 Dariusz Słupski (56 min.), 4:0 Damian Tofil (57 min.), 5:0 Damian Tofil (65 min.).

Ostrovia: Sadowski - Czech, Reyer, Jędrzejak, Krawczyk, Molka (85 min. Rusek), Wojciechowski (70 min. Świtała), Giecz (30 min. Kempiński), Kaczmarek, Izydorski (60 min. Szymanowski), Stawiński.