Medale ostrowian w Wojewódzkiej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych [ZDJĘCIA]

Medale ostrowian w Licealiadzie
Medale ostrowian w Wojewódzkiej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych: Pięć medali zdobyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego w Wojewódzkiej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych.

Medale ostrowian w Wojewódzkiej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych

Dodatkowo wywalczyli aż 13 miejsc w finałowej ,,ósemce''. Najcenniejszy - złoty medal - wywalczyła Weronika Kowal z III LO zwyciężając w biegu na 100 metrów przez płotki z rezultatem - 15,76 s. Srebrne medale zdobyli: Dorota Stasiak z II LO w biegu na 400 metrów z czasem - 1.00,00 oraz Marcin Malak z I LO w skoku wzwyż - 1,85 metra. Brązowe medale wywalczyli uczniowie z III LO - Artur Sikora w biegu na 3000 metrów - 9.03,76 s. oraz Dawid Górski w skoku w dal - 6,32 metra.

Tuż za podium - na czwartych miejscach - uplasowali się: Magdalena Lubecka - II LO w pchnięciu kulą - 11,10 metra, Michał Kucharski - ZS Budowlano-Energetycznych w biegu na 100 metrów - 11,70 s. oraz Dominik Kubacki - ZS Technicznych w rzucie oszczepem - 51,03 metra.