18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Miłe złego początki. Ostrowianie pokonani w Toruniu. PC Siden Toruń - BM Slam Stal Ostrów 86:70

ŁB
Po porażce z Sidenem Toruń koszykarze BM Slam Stal spadli na 10 miejsce w tabeli pierwszej ligi

Ostrowianie rozpoczęli spotkanie bardzo skoncentrowani. Efekt był taki, że bardzo szybko wyszli na prowadzenie i wypracowali sobie aż czternaście punktów przewagi - 34:20. Nie do zatrzymania dla rywali był Marcin Dymała, który co rusz trafiał do kosza. Gra całego zespołu z Ostrowa mogłą się podobać. Niestety, w drugiej kwarcie podopieczni Mikołaja Czai całą tę przewagę roztrwonili i po 20 minutach przegrywali 45:48. Trzecią kwartę ostrowianie zaczęli fatalnie i już w 23 minucie przegrywali 47:53. W 26 minucie Wojciech Szawarski po niecelnym rzucie złapał przewinienie techniczne. Jak tak doświadczony gracz może nie panować nad swoimi emocjami w tak ważnym meczu? Ale to nie pierwsze takie zachowanie tego koszykarza. W Toruni dostał trzeciego ,,technika'' i będzie musiał pauzować jeden mecz. To oznacza, że nie zagra w pojedynku z Radeksem Szczecin. Od tego momentu praktycznie grała już tylko jedna drużyna i niestety nie była to ostrowska Stal. Ale trzeba też uczciwie przyznać, że
sędziowie zadbali, by ostrowianie nie mogli rozwinąć skrzydeł.