Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Ostrowie: Triumf bydgoszczan

W II rundzie MDMP w Ostrowie ostrowianie zajęli trzecie miejsce
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Ostrowie: Młodzi żużlowcy z Bydgoszczy okazali się najlepsi w II rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która rozegrana została na torze w Ostrowie. Na trzecim miejscu zawody ukończyli reprezentanci Litex MDM Polcopper Ostrovia

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Ostrowie/Końcowa klasyfikacja:

1.Polonia Bydgoszcz 35 (Szymon Woźniak 15, Mikołaj Curyło 11, Bartosz Bietracki 7, Szymon Grobelski 2), 2. Stal Gorzów 25 (Adrian Cyfer 14, Łukasz Cyran 5, Łukasz Kaczmarek 5, Tomasz Walasek 1),
3. Ostrovia 22 (Filip Marach 9 (2,3,0,2,2,u), Damian Michalski 11 (1,2,2,3,1,2), Szymon Błocian - 2 (0,1,u,1), 4. Victoria Piła 19 (Patryk Karczmarz 14, Akradiusz Pawlak 5, Piotr Rybak 0),
5. Orzeł Łódź 18 (Rafał Konopka 6, Marcin Bubel 12, Patryk Wester 0).

Natomiast w półfinale Brązowego Kasku bardzo dobrze spisał się zawodnik Ostrovii Filip Marach, który zakwalifikował się do wielkiego finału. W zawodach rozegranych w Ostrowie wygrał Bartosz Zmarzlik, żużlowiec gorzowskiej Stali.Ostrowianin awansował z ostatniego, ósmego miejsca. Zapewnił go sobie w wyścigu dodatkowym, w którym wygrał przed Bartoszem Bietrackim oraz swoim kolegom klubowym Damianem Michalskim.