Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo [ZDJĘCIA]

Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali u siebie z GKS Dopiewo 3:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tomasz Adamczyk i dwie Jakub Michalski

Beniaminek trzecioligowych rozgrywek od pierwszych sekund rzucił się na rywala. Po kilku minutach Centra prowadziła już 2:0. Pierwszego gola, po ładnej akcji strzelił Tomasz Adamczyk. Z wychowankiem Ostrovii nie poradziło sobie dwóch obrońców, a także bramkarz, którego delikatnie przelobował.

Drugie trafienie zaliczył, również po kilku ładnych podaniach, Jakub Michalski.

W 20 minucie goście strzelili bramkę kontaktową. Gol padł z rzutu karnego. Po pięciu minutach był już remis, bowiem fantastycznym uderzeniem ze skraju pola karnego popisał się reprezentant GKS-u. Golkiper Centry nie miał szans przy tym uderzeniu, piłka poszybowała pod poprzeczkę.

Na początku drugiej połowy ostrowscy piłkarze wzięli sobie do serca rady trenera Marka Wojtasiaka i ostro zaatakowali rywali. Bardzo dobra gra została nagrodzona bramką. W 50. minucie Jakub Michalski strzelił swojego drugiego gola. Bramka padła w zamieszaniu na polu karnym gości.

Później jednak obie drużyny opadły z sił, nie pomogły nawet przerwy na uzupełnienie płynów, które zarządzał sędzia zawodów. Gra stała się nieładna, momentami brutalna, a goście, którzy często przewracali się na murawę, czyhali na kartki i na karne. Ich strategia w końcu się powiodła i pod koniec spotkania zawodnicy z Dopiewa zdobyli wyrównującego gola z rzutu karnego i ustalili wynik meczu na 3:3.

Goście wyjeżdżali z Ostrowa zadowoleni, bowiem to Centra była zespołem lepszym, ale nie umiała wykorzystać swojej przewagi.

Jeśliby porównać inaugurację dwóch beniaminków III ligi z Ostrowa, to ubiegłoroczne, szczęśliwe, zwycięstwo Ostrovii z Polonią Środa Wielkopolska odniosła drużyna lepsza, niż Centra w spotkaniu z GKS-em.

Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo Niezbyt udana inauguracja Centry Ostrów. Ostrowianie jedynie zremisowali z GKS Dopiewo