Ostrovia Ostrów gromi na inaugurację. Dwie bramki Kempińskiego [ZDJĘCIA]

Ostrovia - Włocłavia
Ostrovia - Włocłavia Łukasz Bartczak
Ostrovia Ostrów gromi na inaugurację III ligi. Podopieczni Piotra Konstanciaka rozbili Włocłavię Włocławek 4:0, a dwa trafienia zaliczył Tomasz Kempiński

Ostrovia Ostrów gromi na inaugurację

Fantastycznie dla ostrowskich drużyn rozpoczęła się rywalizacja w piłkarskiej III lidze. Zarówno Centra jak i Ostrovia odniosły przekonujące zwycięstwa na inaugurację nowego sezonu ligowego.

W sobotę piłkarze Ostrovii grali u siebie z Włocłavią Włocławek i... zaczęli od mocnego uderzenia. Już w 14 minucie meczu Tomasz Kempiński z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. Był to pierwszy strzał w tym spotkaniu na bramkę Włocławii. Przy golu asystował Michał Giecz.

W 40 minucie akcję Damiana Michalskiego i Michała Giecza wykończył ponownie Tomasz Kempiński. Kolejne trafienia padały już po przerwie. W 85 minucie strzałem zza pola karnego na 3:0 podwyższył Błażej Cyfert. Na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik meczu ustalił Damian Michalski, który wykorzystał podanie Marka Szymanowskiego. W doliczonym czasie gry głową uderzali jeszcze Damian Czech i Błażej Cyfert, ale piłka szybowała obok słupka.

Ostrovia 1909 – Włocłavia 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Kempiński (14.), 2:0 Tomasz Kempiński (40.), 3:0 Błażej Cyfert (85.), 4:0 Damian Michalski (88.)