Ostrovia Ostrów - KSSPR Końskie 34:31. Złamali rywala w końcówce

Gdy w 38 minucie ostrowianie przegrywali 18:24 wydawało się, że goście z Końskiego Ostrovię zostawią w pokonanym polu. Tymczasem podopieczni Filipa Orleańskiego rzucili się do odrabiania strat. Przy stanie 25:31 dla gości zdobyli 9 bramek z rzędu nie tracąc żadnej. W 55 minucie po trafieniu Pawła Piosika było 31:31. W samej końcówce ostrowianie bardzo agresywnie bronili i dzięki temu pokonali KSSPR Końskie 34:31

Niestety, zwycięstwo Ostrovii nad Końskim kontuzją okupił Krzysztof Martyński, który od 15 minuty musiał oglądać spotkanie z ławki rezerwowych. Dobrze, że teraz jest przerwa w rozgrywkach i wszyscy piłkarze Ostrovii zdołają wyleczyć kontuzje.

Ostrovia Ostrów - KSSPR Końskie 34:31 (15:17)
Ostrovia: Tarko, Filipiak - Tomczak 10, Wasilek 6, Jaszka 4, P.Dutkiewicz 4, Martyński 2, Bielec 2, Piosik 2, Sobczak 1, Kierzek 1, Stupiński 1, Śliwiński 1.
KSSPR: M. Hornecki, Witkowski - Biegaj 11, H. Kornecki 9, Kubała 4, Bąk 4, Gomółka 2, Laskowski 1, Kiryłow 0, Słonicki 0, Sroczyński 0, Bodasiński 0, Napierała 0, Dobrowolski 0.