Ostrovia Ostrów po trzech porażkach z rzędu, w końcu, zdobyła punkt [ZDJĘCIA]

Ostrovia zremisowała w Polkowicach
Ostrovia zremisowała w Polkowicach KS Polkowice/Paweł Paździor
Ostrovia Ostrów po trzech porażkach z rzędu, w końcu, zdobyła punkt. Ostrowianie zremisowali na wyjeżdzie z KS Polkowice 1:1. Przy odrobinie szcześćia podopieczni Marka Nowickiego mogli zainkasować trzy punkty.

Ostrovia Ostrów po trzech porażkach z rzędu, w końcu, zdobyła punkt

- Rozegraliśmy dobre spotkanie, chłopacy realizowali założenia taktyczne, a do pełni szczęścia zabrakło nam tylko zwycięstwa - stwierdził po meczu szkoleniowiec Ostrovii.

Więcej zdjęć z meczu na portalu KS POLKOWICE!

Przed wyjazdem do Polkowic okazało się, że trener Ostrovii będzie musiał dokonać kilku korekt w składzie. Do gry niezdolni z powodu kontuzji byli dwaj młodzieżowcy - Robert Skrobacz i Damian Izydorski. Z tego powodu miejsce w bramce stracił Dominik Sadowski, a jego miejsce zajął młodzieżowiec Bartosz Pawłowski. Na ławce rezerwowych wylądował Dariusz Reyer, a jego miejsce w obronie zajął Błażej Cyfert. W wyjściowej jedenastce pojawił się także Bartosz Szepeta.

Mimo tych zmian gra Ostrovii mogła się podobać. Widać było, że biało-czerwoni przyjechali do Polkowic po zwycięstwo. Nie murowali bramki, a co rusz groźnie atakowali. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis, chociaż w 23 minucie Tomasz Kempiński był bliski pokonania golkipera gospodarzy.

Po zmianie stron w 53 minucie polkowiczan na prowadzenie wyprowadził Ariel Famulski. Strata bramki nie załamała graczy Ostrovii. W 67 minucie na strzał zdecydował się pochodzącego z Polkowic, a grający obecnie w Ostrovii Maciej Kowalski-Haberka i piłka wpadła do siatki rywali. Remis utrzymał się do końca meczu chociaż obie drużyny miały jeszcze kilka dogodnych sytuacji na zdobycie kolejnych bramek.

KS Polkowice - Ostrovia 1909 Ostrów 1:1 (0:0)

Bramka dla Ostrovii: Maciej Kowalski-Haberek (66')

Ostrovia: Pawłowski - Krawczyk, Cyfert, Czech, Wiącek, Molka, Kowalski-Haberek, Szepeta (62' Błaszczyk) , Michalski (62' Szymanowski), Gościniak, Kempiński (90').

KS Polkowice: Kazimierczak, Darda, Ałdaś, Bancewicz (46. Gałach), Bartków, Zieliński, Bryła, Famulski, Garyga, Szewczyk (79. Żmija), Sołtyński (66. Fryzowicz).

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów po trzech porażkach z rzędu, w końcu, zdobyła punkt