Ostrovia Ostrów pokonała Ślęzę Wrocław

ŁB
Ostrovia Ostrów pokonała Ślęzę Wrocław. Ostrowianie wygrali 2:1 po golach Macieja Kowalskiego-Haberka i Damiana Czecha. Było to drugie zwycięstwo zespołu z Ostrowa w okresie przygotowawczym

Pierwsza bramka sobotniego meczu padła w 20 minucie. W polu karnym gości z Wrocławia faulowany został Michał Wrzesiński. Do "wapna" podszedł Maciej Kowalski-Haberek, który pewnie pokonał bramkarza Ślęzy.

W 65 minucie Ślęza doprowadziła do wyrównania. Kilkadziesiąt sekund później Bartosz Pawłowski efektowną paradą uchronił ostrowską drużynę przed stratą drugiego gola. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego mocno zza pola karnego uderzał Bartosz Szepeta, ale tym razem to golkiper gości popisał się skuteczną interwencją. W kolejnym ataku jednak skapitulował po celnym uderzeniu głową Damiana Czecha.

Sobotnie zwycięstwo, to drugi triumf z rzędu Ostrovii w okresie przygotowawczym.

W meczu z powodu urazów nie wystąpili Dariusz Reyer i Grzegorz Wachowiak.

Ostrovia 1909 - Ślęza Wrocław 2:1 (1:0)
Bramki dla Ostrovii 1909: Maciej Kowalski-Haberek (20'), Damian Czech (86')

Wyjściowa "11" Ostrovii 1909:
Pawłowski - Błaszczyk, Czech, Kowalski-Haberek, Krawczyk, Rodin, Szepeta, Wrzesiński, Szymanowski, Gościniak, Michalski.

W drugiej części na boisko weszli: J.Reyer, Cyfert, Skrobacz, Górecki, Kaczmarek, Sołtyński.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów pokonała Ślęzę Wrocław