Ostrovia Ostrów poległa w Bytowie. Porażka aż 1:4 [ZDJĘCIA]

red
Ostrovia poległa w Bytowie
Ostrovia poległa w Bytowie Łukasz Boyke/bytow.naszemiasto.pl
Ostrovia Ostrów poległa w Bytowie. Ostrowscy piłkarze nie dali rady Bytovii, jedyną bramkę dla gości zdobył Krzysztof Gościniak. Bytovia awansowała na 3. miejsce w tabeli III ligi, a Ostrovia zajmuje ciągle 9. lokatę

Ostrovia Ostrów poległa w Bytowie

To było ostatnie spotkanie obu zespołów tej jesieni w rozgrywkach II ligi zachodniej i jednocześnie pierwsze spotkanie rundy rewanżowej. Pierwotnie zakładano, że mecz rozpocznie się o 14.00, jednak decyzją działaczy klubu zdecydowano, że kibice którzy pojawią się na stadionie przy Mickiewicza pierwszy gwizdek usłyszą o 13.00.

Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli już w 13 minucie spotkania. Płaskim strzałem z 16 metra uderzył Michał Michalski, który wbił piłkę do siatki Pawłowskiego. Kwadrans później miejscowi prowadzili już 2:0. Gola zdobył Janusz Surdykowski.

Drugą połowę przyjezdni rozpoczęli od zmian i 10 minut później było już 2:1. Bramkę po zagraniu Błaszczyka zdobył Gościniak. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu po zagraniu Kryszaka prowadzenie na 3:1 podwyższa Robert Hirsz. W 92 minucie meczu wynik ustalił Janusz Surdykowski, który po dośrodkowaniu Baloguna skierował piłkę do siatki drużyny gości.

Drutex-Bytovia Bytów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4:1 (2:0)
Bramki: 13. Michalski, 29. Surdykowski, 83. Hirsz, 90+2. Surdykowski – 56. Gościniak
Drutex-Bytovia Bytów: Oszmaniec – Wróblewski, Wróbel, Kowalski, Wilczyński – Kryszak (88 Kajca), Cesarek (87 Karwat), Pietroń, Michalski (74 Balogun) – Hirsz, Surdykowski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk (80 Skrobacz), Reyer, Czech, Błaszczyk, Szepeta (75 Wrzesiński), Kowalski-Haberek, Molka (46 Cyfert), Szymanowski, Gościniak, Michalski
Sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin)
Widzów: 400

Tak prezentowała się tabela przed 18. kolejką:

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów poległa w Bytowie. Porażka aż 1:4