Ostrovia Ostrów poległa w Piekarach Śląskich

Ostrovia Ostrów poległa w Piekarach Śląskich Olimpia Piekary Śląskie
Ostrovia Ostrów poległa w Piekarach Śląskich. Ostrowska ekipa przerwała passę czterech zwycięstw i dała się rozgromić na wyjeździe 26:42. Najwięcej bramek dla przegranej drużyny zdobył Paweł Dutkiewicz - 12

Początek meczu był dość wyrównany i nie zapowiadał tak wysokiej porażki podopiecznych Witolda Rojka. Był nawet moment, gdy goście poczuli, że sobotnie spotkanie mogą wygrać. Przy stanie 6:3 dla gospodarzy 4 bramki z rzędu zdobył najlepszy strzelec ostrowskiej drużyny w Piekarach Śląskich - Paweł Dutkiewicz. W 18 minucie Ostrovia prowadziła 9:7, później jednak zaczęła seryjnie tracić gole. Szczypiorniści Olimpii wygrali pierwszą połowę 17:13.

W drugiej części meczu ostrowianie byli jedynie tłem dla świetnie spisujących się gospodarzy. Ostrovia, pod nieobecność Mateusza Jedwabnego, który do Piekar Śląskich nie pojechał ze względów osobistych, robiła co mogła, ale na parkiecie rządzili gospodarze.

- Trochę zabrakło nam sił w drugiej połowie. Szkoda, że nasza dobra seria została zakończona, ale taki jest sport - powiedział po meczu trener KPR Ostrovii.

Meczem z Olimipią ostrowianie zakończyli pierwszą rundę pierwszoligowych rozgrywek. Teraz czeka ich odpoczynek i okres przygotowań do drugiej części sezonu. Na początek II rundy piłkarze Witolda Rojka zmierzą się na wyjeździe z drużyną Viretu CMC Zawiercie (mecz 18 stycznia).

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów poległa w Piekarach Śląskich