18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ostrovia Ostrów przegrała u siebie z KSSPR Końskie [ZDJĘCIA]

Ostrovia Ostrów przegrała u siebie z KSSPR Końskie. Ostrowscy szczypiorniści nie poradzili sobie w sobotnim meczu z faworyzowanym zespołem KSSPR. Goście wygrali 30:25

Ostrovia Ostrów przegrała u siebie z KSSPR Końskie

Pierwsza akcja meczu należała do Ostrovii, ale później na parkiecie rządzili już przyjezdni. Po kilku minutach gospodarze przegrywali 3:6. Goście nie dali się dogonić przed przerwą, na którą schodzili z dwubramkową przewagą (17:15).

Po zmianie stron młody ostrowski skład robił co mógł, aby doprowadzić do remisu. Goście byli jednak zbyt silni, po przerwie przez długie sześć minut nie dali sobie rzucić bramki. Później kontrolowali grę, jednak przy stanie 18:23 Ostrovia mocno ruszyła do ataku, a doświadczona drużyna przyjezdna zaczęła popełniać błędy, najpierw w ataku, a później w obronie. Na 5 minut przed końcem meczu gospodarzom udało się doprowadzić do stanu 23:26, ale KSSPR nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSSPR Końskie 25:30 (15:17)

Ostrovia: Adamczyk, Tarko, Foluszny - Bielec 8, Galewski 7/6, Śliwiński 4, Jedwabny 3, Dutkiewicz 1, Czerwiński 1, Wojciechowski 1, Sobczak, Dycfeld, Stempniak, Pernak
Karne: 6/7 Kary: 6 minut
KSSPR: Ratuszniak, Witkowski - Matyjasik 8/3, Iskra 6, Dankowski 4, Gmerek 4, Bodasiński 3/1, Maleszak 1, Smołuch 1, Napierała 1, Bąk 1, Dobrowolski 1, Słonicki.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów przegrała u siebie z KSSPR Końskie