Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ostrovia Ostrów przegrała w Zawierciu z Viretem

red
Ostrovia Ostrów
Ostrovia Ostrów przegrała w Zawierciu z Viretem 29:32. Ostrowianie walczyli dzielnie, ale to gospodarze okazali się lepsi. Najwięcej bramek, 9, dla ostrowskiej ekipy zdobył Arkadiusz Galewski.

Viret wygrał zasłużenie, ale Ostrovia miała szansę pokusić się o remis, albo nawet zwycięstwo, bowiem gospodarze wypracowane przewagi bardzo szybko trwonili.

Ostrowianie toczyli równą walkę z wyżej notowanym rywalem i w 9 minucie meczu prowadzili 5:4 po trafieniu Piotra Bielca. Później było jednak gorzej, Podopieczni Witolda Rojka grali niezbyt skutecznie w ofensywie, co pozwoliło na zdobycie przewagi zawiercianom. W tej części meczu gospodarze zdobyli sześć bramek z rzędu doprowadzając do stanu 10:5. Piłkarze KPR podnieśli się jednak z kolan i rzucili rywalom kilka ważnych bramek, dzięki czemu na tablicy wyników wyświetlono później wynik 13:13. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili jednak szczypiorniści Viretu. Pierwszą część meczu wygrali 16:14.

Po przerwie rewelacyjnie w bramce Ostrovii prezentował się Bartłomiej Filipiak, ale jego koledzy z zespołu nie potrafili wykorzystać sytuacji, które mogli zamieniać na bramki po świetnych obronach golkipera. Później przyszła seria akcji bramka za bramkę i ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Szczypiorniści Ostrovii zaprezentowali się w Zawierciu z dobrej strony, szkoda że nie udało się wykorzystać wielu sytuacji na zdobycie bramek. KPR zajmuje 9. miejsce w tabeli II ligi grupy B.25 stycznia ostrowianie podejmą zespół AZS Przemyśl - ekipę, która zajmuje 7. miejsce w lidze.

KS Viret CMC Zawiercie - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 32:29 (16:14)

Viret: Kot, Kruk - Kapral 2, S. Zagała 6, Pakulski 7, Kijowski 6, Bugaj 1, Kąpa, Komalski, Biernacki 5, Kowalski 1, Makaruk 4.
KPR: Galewski 9, Kierzek 1, Sobczak 1, Dycfeld 1, Wojciechowski 2, Filipiak, Jedwabny 5, Śliwiński 1, Dutkiewicz 4, Bielec 5, Pernat, Tarko.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów przegrała w Zawierciu z Viretem