Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ostrovia Ostrów przegrała z Arotem Leszno i MKS-em Kalisz

BIN
Ostrovia Ostrów przegrała dwa spotkania: Dwa kolejne mecze sparingowe rozegrali piłkarze ręczni Ostrovii. Podopieczni Witolda Rojka przegrali z Arotem Leszno 24:28 i MKS Kalisz 24:25.

W Lesznie ostrowianie zagrali osłabieni brakiem kilku zawodników. Trener nie mógł skozystać z usług Macieja Adamczyka, Łukasza Jaszki, Damiana Góreckiego i Marcina Sobczaka. Mimo tych osłabień do 45 minuty mecz był bardzo wyrównany. Dopiero w końcówce szczypiorniści z Ostrowa opadli trochę z sił.

- Ale to nic nadzwyczajnego, że nie wytrzymali kondycyjnie, gdyż przez ostatnie dni bardzo cieżko pracowali na treningach - przyznaje Witold Rojek, trener Ostrovii.

W ostatnich minutach trenr wpuścił na parkiet młodych piłkarzy Ostrovii. Dla nich to była szanasa nie tylko pokazania się, ale także zdobywali doświadczenie.

Natomiast w meczu z MKS Kalisz do przerwy warunki gry dyktowali ostrowianie, którzy prowadzili 13:9. Zaraz w drugiej połowie gracze Ostrovii jeszcze bardziej przycisneli i w 45 minucie prowadzili już 20:14. W ostatnich minutach szkoleniowcy oby zespołów wpuścili na parkiet zmienników. I wówczas przewaga ostrowian błyskawiczne zaczęła topnieć. Kaliszanie wyszli na prowadzenie 25:24. Ale gospodarze mieli jeszcze swoją szansę na doprowadzenie do remisu. Niestety, w ostatniej akcji piłkarze Ostrovii nie zdołali pokonać golkipera MKS-u.

W spotkaniu tym kontuzji nabawił się Paweł Dutkiewicz. Miejmy nadzieje, że do pierwszego pojedynku ligowego z Viretem Zawiercie się wyleczy.

Bramki dla Ostrovii w meczu z MKS-em zdobyli: Galewski 8, Górecki 4, Bielec 4, Kiezrek 1, Sobczak 1, Stupiński 1, Jedwabny 1, Jaszka 1, Dycfeld 1, Gajek 1.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów przegrała z Arotem Leszno i MKS-em Kalisz

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?