Ostrovia Ostrów przegrała z liderem w Głogowie

ŁB
Ostrovia Ostrów przegrała z liderem w Głogowie. Ostrowianie przegrali 0:2, nie mieli szans z kandydatem do awansu do I ligi.

Nie było niespodzianki w sobotnim spotkaniu II ligi grupy zachodniej, w którym zmierzyli się lider rozgrywek i najpoważniejszy kandydat do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej Chrobry Głogów oraz broniąca się przed spadkiem ostrowska Ostrovia 1909. Głogowianie bez problemów wygrali z beniaminkiem na własnym boisku 2:0. Wynik meczu otworzył już w 22. minucie meczu Daniel Ciechański, który wykorzystał precyzyjną centrę. Drugą bramkę w 56. minucie, wykorzystując zamieszanie w polu karnym gości, zdobył Łukasz Szczepaniak. Piłkarze Chrobrego od początku do końca kontrolowali to, co działo się na murawie.

Chrobry Głogów 2 (1)
Ostrovia 1909 Ostrów 0 (0)

Bramki: Daniel Ciechański (22.), Łukasz Szczepaniak (56.)
Chrobry: Skrzyniarz - Ilków-Gołąb I, Michalec, Ziemniak I, Samiec, Hałambiec, Ulatowski, Ciechański (65. Janeczko), Szczepaniak (79. Niewieściuk), Sędziak (88. Kuczer).
Ostrovia: Pawłowski - Krawczyk, Reyer, Czech I, Błaszczyk, Szymanowski (71. Skrobacz), Cyfert I, Kowalski-Haberek I (85.Kaczmarek), Szepeta (60. Sołtyński), Gościniak, Stawiński (60. Kempiński).