Ostrovia Ostrów zdobyła ważne punkty. Wygrana z AZS Lublin [ZDJĘCIA]

Ostrovia Ostrów zdobyła ważne punkty
Ostrovia Ostrów zdobyła ważne punkty. Wygrana z AZS Lublin: Szczypiorniści Ostrovii pokonali AZS UMCS Lublin 36:24 i awansowali na 10 miejsce w tabeli pierwszej ligi.

Ostrovia Ostrów zdobyła ważne punkty. Wygrana z AZS Lublin

Szczypiorniści Ostrovii pokonali AZS UMCS Lublin 36:24 i awansowali na 10 miejsce w tabeli pierwszej ligi.

Mecz z AZS-em był wyrównany przez pierwsze dziesieć minut. Później do głosu doszli ostrowianie, którzy w 14 minucie prowadzili już 9:5. Od tego momentu zdobyli siedem bramek z rzędu nie tracąc żadnej. Ale trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że to nie piłkarze Ostrovii zagrali tak wspaniale, ale rywale byli po prostu wyjątkowo słabi i są obok Anilany Łódź głównym kandydatem do spadku.

Ostrovia Ostrów - AZS UMCS Lublin 36:24 (18;9)
Ostrovia: Tarko, Adamczyk, Filipiak - Dutkiewicz 8, Galewski 7, Jedwabny 7, Bielec 4, Kierzek 3, Stempniak 2, Sobczak 2, Czerwiński 1, Pernak 1, Wojciechowski 1, Górny 0, Dycfeld 0, Gajek 0.
AZS: Gajecki, Kiciak - Jurek 6, Gawda 6, Lewtak 4, Afansjew 3, Goral 2, Frycz 2, Lytus 1, Brodziak 0.