18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ostrovia Ostrów zremisowała w Sosnowcu

Ostrovia Ostrów zremisowała w Sosnowcu. Ostrowianie jechali do Sosnowca, aby przywieźć do domu 2 punkty, bowiem w tabeli znajdują się o kilka miejsc wyżej od zawodników Zagłębia i gdyby udało im się wygrać mogli na dobre oddalić się od strefy spadkowej, niestety mecz zakończył się remisem 27:27.

Chyba żadna z drużyn nie może cieszyć się z wyniku sobotniego meczu. Oba zespoły potrzebują punktów, które pozwolą im na spokojne utrzymanie się w grupie B I ligi. Ostrowianie jechali do Sosnowca, aby przywieźć do domu 2 punkty, bowiem w tabeli znajdują się o kilka miejsc wyżej od zawodników Zagłębia i gdyby udało im się wygrać mogli na dobre oddalić się od strefy spadkowej, niestety mecz zakończył się remisem 27:27.

Mimo początkowego prowadzenia gospodarzy, którzy po kilku pierwszych akcjach meczu prowadzili 6:3 wyrównana walka trwała niemal przez całe sobotnie. Ostrovia szybko odrobiła straty i jeszcze przed przerwą prowadziła jedną bramką (11:10). Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 13:13.

Po zmianie stron oba rywalizujące ze sobą zespoły nie uzyskały przewagi pozwalającej na skuteczną ucieczkę i zwycięstwo w tym ważnym meczu. Na parkiecie dwoili się i troili Arkadiusz Galewski i Mateusz Jedwabny, którzy rzucili po 13 bramek. Pod koniec meczu nie brakowało emocji. Przy stanie 27:27 wydawało się, że to gospodarze wygrają mecz, ale zgubili piłkę w ataku, sytuacja się odwróciła i to goście ruszyli z piłką na bramkę Zagłębia. Kontratak przerwał jeden z zawodników gospodarzy, który faulował naszego gracza za co obejrzał czerwoną kartkę. Ostrowianie nie potrafili jednak wykorzystać rzutu wolnego i mecz zakończył się remisem.