Ostrovia zremisowała z Bytovią, a mogła nawet wygrać z faworytem! [ZDJĘCIA]

Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1
Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ryszard Binczak/Kamil Bachorz
Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 w meczu inaugurującym rozgrywki II ligi. Podopieczni Marka Nowickiego zdobyli pierwszy punkt, a trzeba przyznać, że mogli nawet wygrać z faworytem

Już w 9 minucie ostrowianie mogli prowadzić. Bartosz Szepeta zdecydował się na strzał tuż zza pola karnego, ale piłka trafiła w słupek. Później inicjatywę przejęli goście. W 28 minucie Łukasz Wróbel przepchnął obrońców Ostrovii i skierował piłkę głową do bramki. Ostrovia doprowadzili do remisu zaraz po przerwie. Krzysztof Gościniak został sfaulowany w polu karnym. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i podyktował rzut karny, który wykorzystał Bartosz Szepeta.

Bramka ta dodała ostrowianom pewności we własne umiejętności. Coraz częściej zagrażali rywalom. Dobrym strzałem z rzutu wolnego popisał się Dariusz Reyer, ale piłka przeleciała tuż obok słupka. W jednej z kolejnej akcji lobu nad bramkarzem Bytovii próbował Krzysztof Gościniak, ale zabrakło mu precyzji. Bramka dla ostrowian wisiała na włosku. Po kolejnym rzucie rożnym piłkę główką nad bramką uderzył Damian Czech. Niestety, kompletu punktów nie udało się zdobyć.

Ostrovia 1909 - Drutex Bytovia Bytów 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Wróbel (28 min.), 1:1 Bartosz Szepeta (48 min. rzut karny)

Ostrovia 1909: Pawłowski - Wiącek, Czech, Reyer, Krawczyk, Molka, Cyfert, Szepeta (71 min. Szymanowski), Izydorski (60 min. Skrobacz), Gościniak, Kempiński (75 min. Stawiński).
Bytovia: Sobański - Balogun, Benkowski, Hirsz (46 min. Kowalski), Kryszak, Pięta, Stefanowicz (46 min. Marczak), Surdykowski, Wilczyński, Wróbel, Wróblewski.

Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ostrovia zremisowała z Bytovią 1:1 Ostrovia zremisowała z Bytovią, a mogła nawet wygrać z faworytem!