Ostrowianie znów górą. Salos Ostrów - SMS Nafta Piła 3:1

Siatkarze Salosu Ostrów w pierwszym meczu rundy rewanżowej pokonali SMS Naftę Piła 3:1

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla ostrowian, którzy po dwóch setach prowadzili 2:0. Pierwszego wygrali 25:14, a drugiego 25:22. W trzeciej odsłonie goście mając przysłowiowy nóż na gardle rzucili na szalę wszystkie swoje umiejętności i wygrali 25:23. Podopieczni Jana Kamińskiego szybko się jednak pozbierali i w czwartym secie znów byli górą. Zwyciężyli 25:23 i cały mecz 3:1.

Dzięki tej wygranej ostrowianie utrzymali pierwsze miejsce w trzeciej lidze grupie A.