Piłkarze Ostrovii rozbili Spartę [ZDJĘCIA]

Piłkarze Ostrovii, którzy przygotowują się do występów w trzeciej lidze rozegrali mecz kontrolny ze Spartą Miejska Górka. Ostrowianie urządzili sobie w tym pojedynku prawdziwy strzelecki festiwal. Podopieczni Marka Nowickiego wygrali aż 10:0

Mecz rozegrano w trzech tercjach, po 30 minut każda. Drużyna z Miejskiej Górki, która występuje w klasie okręgowej, nie postawiła zbyt wysoko poprzeczki beniaminkowi III ligi. Praktycznie bezrobotni byli bramkarze ostrowskiego zespołu

Bramki dla Ostrovii zdobyli: Damian Izydorski 3, Maciej Stawiński 3, Michał Giecz 2, Damian Czech 1, Daniel Kaczmarek 1.