Powiatowe zawody drużynowe w tenisie stołowym

Powiatowe zawody drużynowe w tenisie stołowym: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrowie zorganizował Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt. W finale dziewczęta z Gimnazjum Raszków przegrały z Gimnazjum Sieroszewice 0:3.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrowie zorganizował Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt. W zawodach, które rozegrano w Świecy, wystartowało siedem najlepszych drużyn z poszczególnych gmin powiatu ostrowskiego. Drużyny podzielono na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym, a następnie najlepsze walczyły w ścisłym finale o mistrzostwo powiatu. W finale dziewczęta z Gimnazjum Raszków przegrały z Gimnazjum Sieroszewice 0:3. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Gimnazjum w Lamkach pokonała 3:1 Gimnazjum w Sośniach.

Kolejność koncowa turnieju: 1. Gimnazjum w Sieroszewicach, 2. Gimnazjum w Raszkowie, 3. Gimnazjum w Lamkach, 4. Gimnazjum w Sośniach, 5-6. Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach i Gimnazjum w Czarnymlesie, 7. Gimnazjum w Świecy.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Powiatowe zawody drużynowe w tenisie stołowym