Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salos Ostrów po raz kolejny bez punktu. Porażka w Częstochowie

Salos przegrywa w Częstochowie
Salos Ostrów po raz kolejny bez punktu. Porażka w Częstochowie: Ostrowska ekipa przegrała z drużyną KS Norwid Częstochowa 0:3. Goście nawiązali walkę w dwóch pierwszych setach

Ostrowska ekipa przegrała z drużyną KS Norwid Częstochowa 0:3. Goście nawiązali walkę w dwóch pierwszych setach

Ostrowianie jechali do Częstochowy powalczyć o punkty. Szczególnie na początku meczu widać było, że mają ochotę nie tylko na to, by zdobyć jak najwięcej, ale nawet pokusić się o zwycięstwo w którymś z setów.

Ostateczny wynik meczu nie odzwierciedla tego, co działo się na parkiecie. W pierwszym i w drugim secie obie ekipy prowadziły wyrównany bój, a gospodarze po wygranych wymianach przez gości zaczynali grać nerwowo. W tym fragmencie spotkania szczególnie serwy ostrowian sprawiały problemy siatkarzom z Częstochowy, a słabe przyjęcia otwierały drogę do udanej obrony graczom Salosu. Częstochowianie zawsze jednak potrafili wybrnąć z trudnych sytuacji i w końcówkach partii to ostrowianie seryjnie tracili punkty.

Pierwszego seta Salos przegrał do 21, a drugiego do 23. Ostatnia partia należała już wyłącznie do gospodarzy, którzy rozbili ostrowian 25:16.

KS Norwid Częstochowa - Salos SL Ostrów Wlkp. 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!