Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salos Ostrów przegrał dwa mecze

BIN
Salos Ostrów przegrał dwa mecze: Nie wiedzie się siatkarzom Salosu Ostrów w drugoligowych rozgrywkach. Podopieczni Jana Kamińskiego w minionym tygodniu przegrali dwa kolejne spotkania - z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz Norwidem Częstochowa.

Mecz w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczął się dla siatkarzy z Ostrowa znakomicie. Niespodzewanie pokonali Lechię 25:23. Niestety, w dwóch kolejnych setach lepsi okazali się gracze z Tomaszowa Mazowieckiego. W czwartym nie mającym już nic do stracenia walczyli o każdą piłkę i prowadzili 19:16.Ostatecznie przegrali jednak na przewagi 25:27.

Wydawało się, że po całkiem dobry meczu z Lechią w kolejnym siatkarze Salosu powalczą o zwycięstwo. Tymczasem rzeczywistość okazała się nad wyraz brutalna. Ekipa Norwida Częstochowa, którą prowadzi mistrz świata z 1974 roku Stanisław Gościniak, nad wyraz łatwo poradziła sobie z Salosem. Ostrowianie w poszczególnych setach ugrali 11 i dwa razy po 14 punktów.
- Cały czas uczymy się tej drugoligowej siatkówki - mówi Jan Kamiński, trener Salosu. - Zdobywamy doświadczenie i mam nadzieję, że w rundzie rewanżowej będzie już tylko lepiej.