18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salos Ostrów przegrał z AKS Łódź

Salos Ostrów przegrał z AKS Łódź. Ostrowianie przegrali gładko 0:3, ale w ostatnim secie meczu mogli i powinni wygrać.

Ostrowianie polegli po raz kolejny w trzech setach. W pierwszej partii przegrali praktycznie bez walki, udało im się zdobyć jedynie 13 punktów, a goście z Łodzi seryjnie nękali gospodarzy skutecznymi atakami. Do walki w drugim secie ostrowianie przystąpili również mocno zestresowani, ich niezbyt pewna gra w obronie kosztowała wiele punktów, w rezultacie AKS prowadził już 14:6. Później jednak Salos, jakby odmieniony, ruszył do ataków. Sygnał do odrabiania strat dał Tobiasz Łyczywek, który skutecznie zagrywał. Ostrowianom udało się doprowadzić do stanu 12:15, ale ostatecznie przegrali seta do 20.

Trzecia partia, to koncertowa gra Salosu, wychodziło im wszystko i od początku kontrolowali to, co działo się na parkiecie. Przy stanie 21:17 dla ostrowian goście się przebudzili i zdobyli kilka ważnych punktów. Doprowadzili do remisu, a później wygrali na przewagi 28:26 i z Ostrowa wyjeżdżali w dobrych nastrojach.

Kolejny mecz Salos rozegra właśnie w Łodzi 15 marca. Szanse na utrzymanie beniaminka w II lidze są już tylko teoretyczne.