Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salos Ostrów tłem dla lidera II ligi grupy 3

Salos Ostrów
Salos Ostrów tłem dla lidera II ligi grupy 3: Zawodnicy ostrowskiego Salosu zgodnie z przewidywaniami byli w minioną sobotę jedynie tłem dla siatkarzy drużyny SMS PZPS Spała, przegrali 0:3

Zawodnicy ostrowskiego Salosu zgodnie z przewidywaniami byli w minioną sobotę jedynie tłem dla siatkarzy drużyny SMS PZPS Spała. Lider II ligi grupy 3 przyjechał do Ostrowa po zwycięstwo i dopiął swego, ostatecznie wygrał mecz bez straty seta.

Od pierwszych minut spotkania zawodnicy SMS PZPS ruszyli do zmasowanych ataków, a ostrowianie nie potrafili skutecznie się bronić. Goście nie pozwolili siatkarzom z Ostrowa na wiele i ostatecznie wygrali pierwszego seta 25:14.

Łatwie zwycięstwo przyjezdnych mocno rozsierdziło zawodników Salosu, którzy w drugim secie zaczęli świetnie bronić i wyprowadzali skuteczne ataki i kontry. Kibice obejrzeli wówczas bardzo wyrównaną grę. To właśnie w drugiej partii meczu ostrowianie mieli szansę na wygraną i całkiem możliwe, że na odwrócenie losów tego meczu, szczęście sprzyjało jednak tego dnia liderowi ze Spały, który minimalnie wygrał seta 26:24.

Nieznaczna porażka, mimo dobrej gry, podcięła skrzydła siatkarzom Salosu. W ostatnim secie ostrowianie opadli z sił i dość łatwo dali się ograć. Podobnie jak w pierwszej partii dominacja gości na parkiecie była zupełna. Set ten zakończył się wynikiem 15:25.

Porażka z zespołem ze Spały była dla podopiecznych Jana Kamińskiego czternastą w bieżącym sezonie. Ostrowianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Teraz przed ostrowianami mecz wyjazdowy z zespołem Caro Rzeczyca. Odbędzie się on w najbliższą sobotę. Salos sezon zakończy u siebie w meczu derbowym z MKS Kalisz.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Salos Ostrów tłem dla lidera II ligi grupy 3