Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Stal Ostrów przegrała ze Startem Lublin. Znów nerwowa końcówka [ZDJĘCIA]

Stal Ostrów - Start Lublin
Stal Ostrów przegrała ze Startem Lublin. Znów nerwowa końcówka w wykonaniu ostrowskich koszykarzy. Drużyna prowadzona przez Mikołaja Czaję, mimo rewelacyjnej trzeciej kwarty, poległa 92:97

Stal Ostrów przegrała ze Startem Lublin. Znów nerwowa końcówka
Kibice Stalówki wychodzili dzisiaj ponownie z hali przy ul. Kusocińskiego w fatalnych nastrojach. Koszykarze znów przegrali w ostatnich sekundach. Ostrowianie odnieśli trzecią porażkę z rzędu na własnym parkiecie.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla gospodarzy, zanim goście rozpoczęli seryjnie zdobywać punkty były zawodnik Stali - Wojciech Szawarski - został bardzo ciepło przyjęty przez kibiców.

W pierwszej kwarcie świetnie grał Patryk Pełka. Podkoszowy zdobył w tym fragmencie aż 12 punktów, a Start z łatwością ogrywał Stal.

Goście do szatni schodzili z osiemnastopunktową zaliczką, a prawdziwe emocje rozpoczęły się w trzeciej kwarcie. Obie drużyny atakowały z pasją, a później to Stalówka się przebudziła i prowadzenie gości zaczęło maleć.

Miejscowi dokonali, wydawało się niemożliwego (przegrywali już 38:60), po rozpoczęciu czwartej kwarty doprowadzili do wyrównania 74:74. Później jednak goście odskoczyli. Na cztery minuty przed końcem meczu ostrowianie musieli odrobić 11 punktów. Na 40 sekund przed końcową syreną było 90:91. Goście w końcówce lepiej bronili i celniej rzucali rzuty wolne.

Intermarche Bricomarche BM SlamStal Ostrów - Wikana Start SA Lublin 92:97 (20:26, 16:27, 32:21, 24:23)
Stal: Dymała 21, Andrzejewski 16, Ochońko 15, Kaczmarzyk 12, Żurawski 11, Prostak 10, Olejnik 7, Bodziński 0, Spała 0, Smorawiński 0.
Start: Pełka 23, Szawarski 15, Czujkowski 14, Michalski 14, Mordzak 12, Kowalski 10, Wilczek 9, Sikora 0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Stal Ostrów przegrała ze Startem Lublin. Znów nerwowa końcówka