Stal Ostrów wygrała z Wilkami Morskimi

ŁB
Wojciech Żurawski zdobył 20 punktów
Stal Ostrów wygrała z Wilkami Morskimi: Drużyna Intermarche Bricomarche BM Slam Stal pokonała w sobotnim meczu Wilki Morskie Szczecin 94:75. Najwięcej punktów dla "Stalówki" zdobyli Tomasz Ochońko i Wojciech Żurawski

Ostrowscy koszykarze w sobotę przerwali złą passę. Atmosfera w szatni ostrowian po trzech kolejnych porażkach nie była najlepsza, podopieczni Krzysztofa Szablowskiego wiedzieli, że w potyczce z Wilkami Morskimi nie mogą sobie pozwolić na błędy, dlatego do spotkania przystąpili bardzo zmotywowani.

Pierwsze dwie kwarty meczu były dość wyrównane. Po zmianie stron ostrowianie narzucili swój styl gry i nie pozostawili złudzeń, kto jest lepszy. W tej części meczu świetnie radził sobie Tomasz Ochońko, który ostatecznie wywalczył 23 punkty w meczu (miał też 3 asysty, 3 zbiórki i 2 przechwyty). Dzielnie wspierał go Wojciech Żurawski, który zdobył 20 punktów. Sukces Stal osiągnęła jednak nie dzięki indywidualnym popisom, a dzięki zespołowej grze, wszyscy ostrowscy zawodnicy walczyli bowiem pod tablicami z wielkim zaangażowaniem.

Intermarche Bricomarche BM Slam Stal - Wilki Morskie Szczecin 94:75 (17:21, 24:16, 24:19, 29:19)

Stal: Ochońko 23, Żurawski 20, Kaczmarzyk 14, Andrzejewski 13, 8 Prostak, 8 Bodziński, Dymała 4, Smorawiński 3, Spała 1.
Wilki Morskie: Mróz 18, Pluta 16, Kowalczuk 12, Flieger 12, Nowacki 4, Adamkiewicz 4, Bojko 4, Balcerek 3, Majcherek 2.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Stal Ostrów wygrała z Wilkami Morskimi