Centra Ostrów na kolanach. Grom rozgromił naszych

Centra Ostrów na kolanach
Centra Ostrów na kolanach. Grom rozgromił naszych: Piłkarze Centry fatalnie spisują się w tegorocznych trzecioligowych rozgrywkach. W ostatniej rundzie przegrali w Plewiskach z Gromem aż 1:5 i po jedenastu ligowych kolejkach zajmują 17 miejsce z 9 punktami.

Gracze Gromu wyszli na prowadzenie w 37 minucie. Do bramki Centry trafił Dominik Firlej. Ostrowianie doprowadzili do wyrównania w 57 minucie. Bramkę zdobył Michał Kucharski. Od tego momentu bramki zdobywali już tylko gospodarze. Na 2:1 podyższył Jakub Smura w 59 minucie. Ostatnie dziesięć minut było fantastyczne w wykonaniu piłkarzy Gromu, którzy zdobyli trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: Mateusz Klichowicz dwie oraz Marcin Kaczmarek jedną.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Centra Ostrów na kolanach. Grom rozgromił naszych