MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tygodniowy przegląd prasy 14.04.2024: Ostrów Wielkopolski, 7.04-13.04.2024. Poznaj najważniejsze informacje z Ostrowa Wielkopolskiego

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Ostrowa Wielkopolskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Odolanów w wyborach samorządowych 2024”?

Przegląd tygodnia: Ostrów Wielkopolski, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Odolanów w wyborach samorządowych 2024

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na burmistrza gm. Odolanów oraz do rady miasta otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na prezydenta w Ostrowie Wielkopolskim

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego oraz do rady miasta, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu ostrowskiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?

W niedzielę odbyły się wybory samorządowe 2024 w Polsce. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki oraz przekazała, jak głosowali mieszkańcy poszczególnych powiatów. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu ostrowskiego? Dowiedz się, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5, 6. Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Ostrów Wielkopolski: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Ostrowie Wielkopolskim. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego w 2024 roku. Jak głosowano w Twoim powiecie?

W niedzielę odbyły się wybory samorządowe 2024 w Polsce. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki oraz przekazała, jak głosowali mieszkańcy poszczególnych powiatów. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu ostrowskiego? Dowiedz się, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4. Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych.

📢 Wyniki głosowania do sejmiku województwa mazowieckiego (okręg nr 6) 2024. Sprawdź, jak głosowano w twoim regionie

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, kto wszedł w skład sejmiku województwa mazowieckiego w okręg nr 6. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Sośnie

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Sośnie oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Sieroszewice

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Sieroszewice i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Raszków

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Raszków oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Przygodzice

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Przygodzice. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Ostrów Wielkopolski w wyborach 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Ostrów Wielkopolski. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Nowe Skalmierzyce

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Nowe Skalmierzyce i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie miasta. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

📢 Frekwencja w wyborach samorządowych 2024 w Wielkopolsce. Zobacz wyniki w powiatach i największych miastach

Wybory samorządowe zazwyczaj cieszą się mniejszym zainteresowaniem niż parlamentarne czy prezydenckie. Jaką frekwencję odnotowano podczas wyborów 2024? Zobacz dane Państwowej Komisji Wyborczej dla Polski i Wielkopolski.

📢 Wybory samorządowe 2024. Koalicja Obywatelska z władzą w 10 sejmikach wojewódzkich

W wyborach samorządowych, według wyników exit poll, zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Największa partia opozycyjna zdobyła 33,7 proc. głosów. Niewiele mniej ma Koalicja Obywatelska. Partia premiera Donalda Tuska zdobyła 31,9 proc. Według wyników do sejmików, dwie największe partie podzieliły się władzą w sejmikach wojewódzkich?

📢 Wybory 2024. Oto wyniki sondaży w wyborach do sejmiku województwa wielkopolskiego. Przed nami koalicja KO i Trzeciej Drogi?

Po raz piąty z rzędu Wielkopolską rządzić będzie koalicja, w skład której wejdą Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe? To najbardziej prawdopodobny scenariusz po ogłoszeniu wyników sondaży exit poll dla województwa wielkopolskiego przeprowadzonych przez Ipsos na zlecenie TVP Info. Według sondaży najwięcej głosów w naszym województwie zdobyła Koalicja Obywatelska. Drugie miejsce - Prawo i Sprawiedliwość, trzecie - Trzecia Droga. Szanse na mandaty ma też komitet wyborczy Lewicy.

📢 Bieg Wiosenny Smerfna Piątka w Kaliszu. ZDJĘCIA

Po raz szósty odbył się Bieg Wiosenny Smerfna Piątka w Kaliszu. Tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 250 uczestników. Do wspólnego biegania zaprosił Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz.

📢 3DSmart Socca Heroes - Calisia Castle. Międzynarodowy turniej piłkarski w Kaliszu. ZDJĘCIA

Reprezentacje Niemiec, Anglii, Francji oraz Polski zmierzyły się w turnieju 3DSmart Socca Heroes - Calisia Castle! rozgrywanym w hali Arena Kalisz. Na specjalnie przygotowanej sztucznej murawie, czołowi zawodnicy piłki sześcioosobowej zagwarantowali sporą dawkę sportowych emocji.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na ostrow.naszemiasto.pl Nasze Miasto