Centra Ostrów przegrała ze Startem Warlubie 2:3

Niestety, w trzeciej kolejce spotkań podopieczni Marka Wojtasiaka przegrali na wyjeździe ze Startem Warlubie 2:3. Po trzech ligowych kolejkach Centra Ostrów ma tylko jeden punkt na swoim koncie i zajmuje 16 miejsce w tabeli trzeciej ligi.

A początek spotkania nie zapowiadał porażki. Gracze Centry po 19 minutach gry prowadzili 1:0. Rzut karny pewnie wykorzystał Tomasz Adamiak. Od tego momentu ostrowianie grali w przewadze jednego gracza, gdyż czerwoną kartkę zobaczył jeden z piłkarzy Startu. Gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania, a w 57 minucie wyszli na prowadzenie 2:1. W 70 minucie jeden z graczy Startu zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Mająca dwóch piłkarzy więcej Centra nie tylko nie doprowadziła do wyrównania, ale straciła trzecią bramkę. W samej końcówce rozmiary porażki zmniejszył Krzysztof Matuszak.

W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, Centra na własnym boisku o godz. 11.00 zmierzy się z Sokołem Kleczew. Ten mecz ostrowianie muszą wygrać jeśli marzą, by odbić się od dna ligowej tabeli.