Centra Ostrów wygrała pierwszy mecz ligowy w sezonie

Centra wygrała z Sokołem
Centra Ostrów pokonała Sokół Kleczew 2:1 i dzięki temu zwycięstwu ,,uciekła'' ze strefy spadkowej. Po czterech kolejkach podopieczni Marka Wojtasiaka mają na swoim koncie cztery punkty i zajmują 12 miejsce w tabeli trzeciej ligi.

Mecz ten rozpoczął się po myśli ostrowian. W 16 minucie golkipera Sokoła pokonał Tomasz Adamiak. W 29 minucie na 2:0 podwyższył Krzysztof Matuszak. W drugiej połowie emocji nie brakowało. Goście rzucili się do odrabiania strat i w 55 minucie Arkadiusz Bajerski zdobył bramkę dla Sokoła. Przez ostatnie 15 minut Centra grała w osłabieniu, bo Tomasz Adamiak otrzymał drugą żółtą kartkę. Na szczęście piłkarze Centry dowieźli korzystny wynik do końca meczu.

Kolejnym rywalem Centry Ostrów będzie Polonia Leszno. Rywal ostrowian zajmuje obecnie 4 miejsce mając w dorobku 7 punktów.