Medale dla lekkoatletów z Ostrowa Wielkopolskiego!

RED
KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.
Nasi lekkoatleci Natalia Benedykcińska i Patryk Wykrota wrócili z medalami z Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu, które odbyły się w niedzielę 1 marca 2020 roku.

Niedziela należała do nich! Lekkoatleci z Ostrowa Wielkopolskiego wrócili z Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu z medalami.

Natalia Benedyktyńska w kategorii U-23 zdobyła złoty medal w skoku w dal, a w kategorii "Open" zajęła piąte miejsce ze świetnym wynikiem 6.09, tylko o 1 cm gorszym od rekordu życiowego. Trenerem "Benka" jest Marek Walczak.

Znakomity wynik osiągnął też Patryk Wykrota, wychowanek KS Stali LA Ostrów Wielkopolski, który od niedawna reprezentuje barwy OŚ AZS Poznań. W Toruniu, w biegu na 200 metrów, wywalczył złoty medal w kategorii U-23, a także brązowy medal wśród seniorów! Patryk dołożył jeszcze złoto w biegu sztafetowym, wraz ze swoimi kolegami z Poznania. Wystartował na pierwszej zmianie, którą kończył na prowadzeniu. Ostrowski multimedalista nie zwalnia tempa. Wielkie gratulacje!