OKS Ostrów wygrał z Raszkowianką 2:0 [ZDJĘCIA]

ŁB
OKS Ostrów wygrał z Raszkowianką
OKS Ostrów wygrał z Raszkowianką Łukasz Bartczak
OKS Ostrów wygrał z Raszkowianką 2:0: Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach kaliskiej klasy A, grupy 1 odniósł zacharzewski zespół OKS. Ostrowianie szczęśliwie pokonali Raszkowiankę na wyjeździe. Dwie bramki zdobył Tomasz Grupa

OKS Ostrów wygrał z Raszkowianką 2:0

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach kaliskiej klasy A, grupy 1 odniósł zacharzewski zespół OKS. Ostrowianie szczęśliwie pokonali Raszkowiankę na wyjeździe. Dwie bramki zdobył Tomasz Grupa.

Ostrowska ekipa przespała pierwszą połowę, a piłkarze z Raszkowa mieli dwie znakomite okazje na zdobycie bramek. OKS uratował wówczas słupek i pudło gracza Raszkowianki.

Stare, piłkarskie porzekadło głosi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. W sobotnie popołudnie na boisku w Raszkowie sprawdziło się ono w stu procentach. Po zmianie stron ostrowianie ruszyli do ataków, a ich zaangażowanie przyniosło efekt w 73 minucie, gdy do bramki gospodarzy piłkę skierował Tomasz Krupa. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 78 minucie i OKS jechał do domu z trzema punktami.

Dzięki wygranej w Raszkowie ostrowska drużyna wskoczyła na fotel lidera w rozgrywkach, jednak ciężko wyobrazić sobie sytuację, aby prowadząca dotychczas w lidze Prosna przegrała u siebie z dołującą w rozgrywkach Koroną Pogonią Stawiszyn. Mecz ten odbędzie się dziś ok. godz. 11:00.

Raszkowianka Raszków - OKS Ostrów Wielkopolski 0 - 2
Bramki:
Tomasz Grupa (73)
Tomasz Grupa (78)

Sędziowali: Arkadiusz Nowakowski Szcześniak-Michalak J.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! OKS Ostrów wygrał z Raszkowianką 2:0