OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Dziś startuje głosowanie w wojewódzkim finale!

RED
Anna Klah
Anna Klah Osobowość Roku 2018
Dziś (15 lutego) startuje finał plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Zmierzą się w nim laureaci etapu powiatowego ze wszystkich powiatów w Wielkopolsce. Nie zabrakło w nim również naszych zwycięzców.

W kategorii KULTURA już od pierwszych dni plebiscytu prowadziła najmłodsza jego uczestniczka - Anna Klah, wokalistka z Ostrowa Wielkopolskiego i zdobywczyni wielu międzynarodowych nagród. Ania utrzymała się na pozycji lidera i zwyciężyła w powiatowym etapie Osobowości Roku 2018. Natomiast w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA w powiatowym etapie najwięcej głosów zdobył Dariusz Starczan - wolontariusz i społecznik. W kategorii BIZNEZ również bez zaskoczeń. W powiatowym etapie pierwsze miejsce zajął lech Studniewski, właściciel Zamku w Gutowie. Kategoria SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA - tutaj doszło do małych zmian tuż przed zakończeniem głosowania. Na pierwsze miejsce wybił się Piotr Walkowski - przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego.

To właśnie oni reprezentują nasz powiat w kolejnym etapie plebiscytu Osobowość Roku!