Ostrovia Ostrów przegrała z Chrobrym Głogów 0:2 [ZDJĘCIA]

BIN
Ostrovia Ostrów przegrała z Chrobrym Głogów 0:2
Ostrovia Ostrów przegrała z Chrobrym Głogów 0:2 Ryszard Binczak
Ostrovia Ostrów przegrała z Chrobrym Głogów 0:2 na własnym boisku i dzięki temu drużyna gości została liderem zachodniej grupy drugiej ligi. Obie bramki dla zwycięskiej ekipy strzelił Bartosz Machaj

Goście byli zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale na boisku nie było widać, że głogowianie są na czele tabeli, a ostrowianie próbują odbić się od dna. Wręcz przeciwnie, to podopieczni Marka Nowickiego już w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Niestety, gospodarzom za każdym razem brakowało dobrego wykończenia. Natomiast doświadczony zespół z Głogowa spokojnie czekał na swoją szansę. A ta nadarzyła się w 41 minicie. Po dośrodkowaniu obrońcy
Ostovii wybili wprost pod nogi Bartosza Machaja. Ten długo się nie zastanawiał tylko huknął jak z armaty i doskonale spisujący się w ostrowskiej bramce Dominik Sadowski nie miał żadnych szans.

Po zmianie stron nie mający nic do stracenia gracze z Ostrowa zabrali się ostro do pracy. Ich szybkie akcje z minuty na minutę były coraz płynniejsze, a obrońcy Chrobrego popełniali coraz więcej błędów. Na bramkę gości strzelał m.in. Krzysztof Gościniak i Bartosz Szepta. W 86 minucie ostrowianie byli bliscy wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Damian Czech, ale zmierzającą do bramki Chrobrego piłkę z samej linii bramkowej wybił Mateusz Hałambiec. Cztery minuty później
goście wyprowadzili szybką kontrę i drugą bramkę zdobył Bartosz Machaj.

Wyniki:
Ostrovia - Chrobry 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Bartosz Machaj (41 min.), 0:2 Bartosz Machaj (90 min.).
Ostrovia: Sadowski - Krawczyk, D. Reyer, Czech, Wiącek, Wrzesiński (46. Szepeta), Cyfert (67. Szymanowski), Kowalski-Haberek, Skrobacz (80. Wachowiak), Michalski (75. Kempiński), Gościniak.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów przegrała z Chrobrym Głogów 0:2