Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ostrovia Ostrów przegrała z doświadczonymi graczami Viretu [ZDJĘCIA]

Ostrovia Ostrów przegrała z doświadczonymi graczami Viretu
Ostrovia Ostrów przegrała z doświadczonymi graczami Viretu: Piłkarze ręczni Ostrovii dzielnie trzymali się do 45 minuty. Wówczas prowadzili 20:19. Niestety, gra gospodarzy się posypała, gdy na ławce kar usiadł Arkadiusz Galewski.

Doświadczeni zawodnicy z Zawiercia wykorzystali te dwie minuty gry w przewadze bardzo dobrze i w 47 minucie prowadzili już 23:20. To był przełomowy moment tego spotkania.

Co prawda podopieczni Witolda Rojka walczyli bardzo ambitnie do ostatnich sekund, ale nie zdołali już wyrwać piłkarzom z Zawiercia wygranej.

Ostrovia - Viret Zawiercie 25:31 (14:16)
Ostrovia: Galewski 7, Jedwabny 5, Dutkiewicz 5, Jaszka 4, Sobczak 2, Stupiński 1, Kierzek 1.
Najwięcej dla Viretu: Kapral 7, Zagała 6, Pakulski 5.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów przegrała z doświadczonymi graczami Viretu