Po zawodach szybowcowych

LMR
UM Ostrów Wlkp.
To już koniec - 25 lipca miały miejsce ostatnie loty i oficjalne zakończenie XX Krajowych Zawodów Szybowcowych o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Zawodnicy rywalizowali w dwóch klasach: standard i open.

W klasie OPEN zwyciężył KRZYSZTOF ŁUNIEWSKI, 2686 pkt. z Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego, drugi był ZDZISŁAW BEDNARCZUK, 2617 pkt. zawodnik Aeroklubu Bielsko-Bialskiego, brąz wywalczył TOMASZ DUL, 2538 pkt. z Aeroklubu Wrocławskiego.

W klasie STANDARD zwyciężył WIKTOR KOŹLIK, 1525 pkt. z Aeroklubu Ostrowskiego, srebro wywalczył ŁUKASZ BŁASZCZYK, 1503 pkt. także z Aeroklubu Ostrowskiego, trzecie miejsce zajął ANDRZEJ SZCZERBA, 1485 pkt. zawodnik Aeroklubu Leszczyńskiego.

Nagrody zwycięzcom poszczególnych klas wręczali: Prezydent Miasta Jarosław Urbaniak, Marian Sadowski i Maciej Całka z Aeroklubu Ostrowskiego, organizatorzy i gospodarze mistrzostw.