Stal Ostrów przegrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, ale to jeszcze nie koniec emocji [ZDJĘCIA]

Ryszard Binczak
Ostrowscy koszykarze przegrali bitwę, ale nie wojnę. Dzielnie walczyli przez 30 minut meczu. Po trzech kwartach przegrywali tylko dwoma punktami 50:52 i zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki

Niestety, w czwartej odsłonie sędziowie podjęli kilka kontrowersyjnych decyzji, które pozwoliły wrocławianom zbudować przewagę, która w 35 minucie wynosiła już dziesięć punktów - 53:63. Jak by tego było mało, gdy szkoleniowiec Stali starał się zwrócić uwagę sędziom, że zegar mierzący czas jest zatrzymywany z ,,poślizgiem'', oczywiście na niekorzyść ostrowian, to gdy nic nie wskórał i rzucił tabliczkę do rozrysowywania akcji na krzesło, dostał faul techniczny. Widząc, że drużyna nie zdoła już odrobić strat, szkoleniowiec Stali wpuścił na ostatnie minuty na plac juniorów.

STAL WYGRAŁA I ZAGRA O I LIGĘ ZE ŚLĄSKIEM [ZDJĘCIA]

Niestety, w spotkaniu tym nie zagrał jaszcze Wojciech Szawarski. Wszystko wskazuje na to, że także w drugim meczu, który rozegrany zostanie dzisiaj o godz. 20.00 we Wrocławiu, także nie zagra.

WKS Śląsk Wrocław - BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski 67:55 (21:17, 15:17, 16:16, 15:5)

Śląsk: Hyży 17, Mroczek-Truskowski 16, Grygiel 11, N. Kulon 6, Bodziński 6, Glapiński 6, Leszczyński 2, Kowalski 2, Płatek 1, Łopatka 0.

BM Węgiel Stal: Dymała 23, Dryjański 12, Olejnik 8, Kałowski 6, Zębski 4, Matczak 2, Cielebąk 0, Sierański 0, M. Spała 0, Radzik 0, K. Spała 0.

Ostrow.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!