Ostrovia Ostrów zremisowała z Odrą Opole [ZDJĘCIA]

Ostrovia zremisowała z Odrą
Ostrovia Ostrów zremisowała z Odrą Opole: Piłkarze Ostrovii do ostatnich minut walczyli o trzy punkty. Niestety, nie zdołali znaleźć recepty na pokonanie golkipera Odry Opole i tylko zremisowali 0:0.

Ostrovia Ostrów zremisowała z Odrą Opole

Rywale od pierwszych minut grali bardzo agresywnie i przez dobre 25 minut przeważali na boisku. Zdominowali grę w środku pola, gdzie skutecznie rozbijali akcje ostrowian. Na szczeście ta przewaga nie przełożyła się na bramki. Co prawda oddali kilka strzałów na bramkę Ostrovii, ale z celnością nie było najlepiej. Gdy już piłka leciała w światło bramki, to doskonale spisywał się Bartosz Pawłowski. Gospodarze do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli od 35 minuty, kiedy na boisku Damiana Izydorskiego zmienił Marek Szymanowski. Ten ostatni wzniósł do zespołu wiele dobrego, ale bramki ostrowianom nie udało się zdobyć.

Po przerwie role się odwróciły. Biało-czerwoni byli stroną przeważającą na boisku. W 58 minucie około pół metra od słupka bramki gości uderzał Krzysztof Gościniak. W 70 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Maciej Kowalski-Habarek, ale bramkarz Odry sparował piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi goście wyprowadzili w 80 minucie kontrę, po której mogli zdobyć zwycięską bramkę. Na szczeście Dawid Wolny w polu karnym przegrał pojedynek z Bartoszem Pawłowskim.

Ostrovia 1909 Ostrów - Odra Opole 0:0
Ostrovia 1909: Pawłowski - Krawczyk, Wiącek, Czech, Błaszczyk, Kowalski-Haberek, Molka, Wrzesiński, Izydorski (35 min. Szymanowski), Gościniak (75 min. Szepeta), Michalski (55 min. Kempiński).

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów zremisowała z Odrą Opole